Časté otázky

Čo je cieľom projektu?

Hľadáme šikovných stredoškolákov zo spišského regiónu, ktorí prichádzajú s unikátnymi podnikateľskými nápadmi na zlepšenie kvality života. Študentov inšpirujeme, vzdelávame, a pomáhame im rozbiehať užitočné nápady.

Aký je termín na podanie prihlášky?

Prihlásiť sa môžeš vyplnením online prihlášky. Počas roka máme viacero prihlasovacích kôl, tak sleduj náš facebook.

Čo sa deje po odoslaní prihlášky?

Tvoju prihlášku posúdi v prvom kole tím ľudí z Embraco Slovakia a Rozbehni sa!. Vybrané prihlásené nápady, ktoré nás najviac zaujmú pozývame na individuálny pohovor.

Kto sa môže prihlásiť?

Do inkubačného programu sa môžu prihlásiť tímy študentov stredných škôl zo spišského regiónu. Počet členov tímu nie je limitovaný. Na podujatia v rámci inkubačného programu máme pre tím 2 miesta.

Koľko nápadov projekt podporí?

Každoročne vyberieme a podporíme 10-15 podnikateľských nápadov. Tento rok sa špeciálne zameriavame na nápady, ktoré preukázateľne zlepšujú kvalitu života.

Ako prebieha inkubačný program?

Inkubačný program je séria workshopov a individuálnych konzultácií, ktoré prebiehajú v Spišskej Novej Vsi počas 5 mesiacov. Medzi nimi tímy pracujú na úlohách. Cieľom inkubačného programu je otestovať v malom kvalitu nápadu a získať prvé zákazky alebo predobjednávky.

Čo získam ak sa do programu zapojím?

Získať môžeš viac ako 25 hodín vzdelávačiek o biznise, financiách, manažmente a marketingu. Dozvieš sa, ako začať úplne od nuly a dostaneš 100€ grant na otestovanie tvojho nápadu v malom. Najlepšie nápady získajú prístup k 12 000€ od Nadačného fondu Embraco.

Aké sú podmienky účasti v inkubačnom programe?

Od všetkých prihlásených tímov očakávame aktívnu účasť na 5 seminároch a individuálnych konzultáciách v Spišskej Novej Vsi. Aktivity spojené s rozvojom a testovaním vášho biznis nápadu vám zaberú minimálne 5 hodín týždenne.