Prihlás svoj nápad a získaj vstupenku do Večernej školy a Rozbiehátora v hodnote 454€ zdarma

Večerná škola rýchlopodnikania

Prejdeš od nápadu k zákazníkom za 30 dní.

  • Jasná štruktúra ako rozbiehať biznis z absolútnej nuly
  • Výborný a trefný feedback ku každej časti
  • Poznanie ako začať bez štartovacieho kapitálu
  • Komunita rozbiehačov pre vzájomnú podporu

Akceleračný program Rozbiehátor

Za 60 dní vytvoríš prototyp, web a získaš prvých zákazníkov.

  • Naučíš sa vytvoriť prototyp a predajný web
  • Zistíš, či je o tvoj produkt skutočný záujem
  • Porozumieš celému procesu testovania nápadov
  • Dostaneš 100€ grant a individuálneho mentora

Ako to funguje

8. marec 2021

Prihlásenie nápadu

Prihlás svoj študentský podnikateľský nápad. Prihlásiť sa môžu nápady žiakov stredných škôl a študentov vysokých škôl pôsobiacich na Slovensku. Program je vhodný pre nápady v úvodnej myšlienkovej fáze ako aj pre nápady, ktoré už spravili prvé kroky k rozbehnutiu.

9.-15. marec 2021

Selekcia a posúdenie nápadu

Potenciál tvojho nápadu posúdi odborná komisia zložená zo zástupcov Rozbehni sa! a NIDEC. S vybranými nápadmi sa telefonicky spojíme v rámci krátkeho interview. Výsledky výberu budú známe najneskôr do 15. marca 2021

17. marec - 14. apríl 2021

Večerná škola rýchlopodnikania

Odborníci z Rozbehni sa! prevedú vybraných 15-20 nápadov Večernou školou rýchlopodnikania. Počas 30 dní premyslíš biznis model, spravíš skúšku správnosti nápadu cez čísla a zrealizuješ základný zákaznícky prieskum. K dispozícii budeš mať vide lekcie, online pracovný zošit a individuálne konzultácie nápadu.

Apríl - Máj 2021

Rozbiehátor & R! LIVE

Vybrených 5-10 nápadov, ktoré úspešne absolvujú Večernú školu postúpi do nadstavbového akceleračného programu Rozbiehátor. V rámci neho vytvoríš prototyp nápadu, predajný web a pokúsiš sa získať prvé objednávky. Ako podporu dostaneš intenzívne konzultácie, individuálneho mentora a 100€ na pokrytie základných nákladov. O svojich aktivítách, úspechoch a ponaučeniach budeš mikroblogovať na R! LIVE.

Jún 2021

Finálové prezentácie

V priebehu júna sa stretneme na finálových prezentáciách. Tam odprezentuješ svoje výsledky a ako odmenu môžeš získať letný mentoringový program na mieru.

Časté otázky

Hľadáme šikovných stredoškolákov a vysokoškolákov z celého Slovenska, ktorí prichádzajú s inovatívnymi podnikateľskými nápadmi. Študentov inšpirujeme, vzdelávame, a pomáhame im rozbiehať užitočné nápady.

Prihlásiť sa môžeš do 8. marca vyplnením prihlášky.

Potenciál tvojho nápadu posúdi naša odborná komisia. Následne ti dáme informáciu, ako zhodnotenie dopadlo a pozveme ťa do Večernej školy rýchlopodnikania.

Do projektu sa môžu prihlásiť študenti (tímy alebo jednotlivci) zo stredných a vysokých škôl z celého Slovenska. Počet členov tímu nie je limitovaný.

V rámci programu máme 15-20 vstupeniek do Večernej školy rýchlopodnikania a 5-10 do inkubačného programu Rozbiehátor. Pri selekcii budeme preferovať nápady s určitou mierou inovácie.

V rámci Večernej školy dostaneš 4 praktické zadania a 30 dní na ich vypracovanie. Každý účastník získa prístup do Rozbehni sa! video kurzu, pracovný zošit a individuálnu konzultáciu. Bližšie informácie nájdeš tu.

Inkubačný program je séria workshopov a individuálnych konzultácií, ktoré prebiehajú počas 2 mesiacov. Medzi nimi tímy alebo jednotlivci pracujú na úlohách. Cieľom inkubačného programu je otestovať v malom kvalitu nápadu a získať prvé zákazky alebo predobjednávky. Bližšie informácie nájdeš tu.

Od všetkých prihlásených tímov alebo jednotlivcov očakávame aktívnu účasť. Aktivity spojené s rozvojom a testovaním vášho biznis nápadu ti zaberú minimálne 5 hodín týždenne. Nápady, ktoré postúpia do Rozbiehátora sa takisto zaväzujú minimálne 1x týždenne mikroblogovť o svojich aktivitách na platforme R! LIVE.

Podporené nápady

Esencit je otvárací medailón, spôsob ako rýchlo, kdekoľvek, kedykoľvek vyčarovať príjemnú atmosféru, zmierniť napätie, znížiť únavu, dobiť energiu.
esencit.sk

Exkluzívne certifikované drevené bicykle na mieru vnášajú prírodu do mesta a robia ich majiteľov výnimočnými. Ručne vyrábané v Poprade.
bikemi.sk

Systém monitorovania tlakových nádob vhodný pre gastro prevádzky, vďaka ktorému už žiadneho zamestnanca nezaskočia prázdne sudy s nápojmi.
elang.sk

Výroba liečivých sirupov z ihličia zo slovenských stromov oživuje tradičné recepty našich starých rodičov na posilnenie imunity.
ihlickovo.sk

Alternatívny tuhý čistič šetrný k prírode, použiteľný v teplej aj v studenej vode, vďaka čomu si je možné ho pribaliť napríklad aj na stanovačku.
renslovakia.sk

Inovatívna logopedická pomôcka, vďaka ktorej sa môže naučiť správne vyslovovať písmenko R naozaj ktokoľvek.
logor.sk

WordPress Theme built by Shufflehound.