Máš podnikateľský nápad?

Rozbehni ho s projektom iNOVEum!

Ako to funguje

Krok #1

Prihlásenie nápadu

Prihlásiť sa môžeš do niektorých z nasledovných 5 termínov - do 30.10.2020, do 30.1..2021, do 28.2.2021, do 30.4.2021 alebo do 30.5.2021.

Krok #2

Posúdenie nápadu

Potenciál tvojho nápadu posúdi naša odborná komisia. Následne ti dáme informáciu, ako zhodnotenie dopadlo a či dostaneš vstupenku do Večernej školy rýchlopodnikania alebo do akceleračného programu Rozbiehátor.

Krok #3

Postúpenie do vzdelávacej časti

Na základe zhodnotenia tvojho nápadu postúpiš buď do Večernej školy rýchlopodnikania, v ktorej sa za 4 týždne naučíš, ako rozbehnúť biznis od podlahy, alebo pôjdeš priamo do inkubačného programu Rozbiehátor, vďaka ktorému prejdeš od nápadu až k prvým objednávkam.

Krok #4

Ocenenie projektov

Najlepšie rozbehnuté nápady navyše od spoločnosti Nidec získajú hodnotné vecné ceny.

Večerná škola rýchlopodnikania

Prejdeš od nápadu k zákazníkom za 30 dní! Čo na teba čaká?

  • Jasná štruktúra ako rozbiehať biznis z absolútnej nuly
  • Výborný a trefný feedback ku každej časti
  • Poznanie ako začať bez štartovacieho kapitálu
  • Komunita rozbiehačov pre vzájomnú podporu

Akceleračný program Rozbiehátor

Za 2 mesiace vytvoríš prototyp a online kampaň! Čo na teba ešte čaká?

  • Pochopíš, ako otestovať nápad cez prototyp
  • Naučíš sa vyskladať predajný web
  • Zvládneš zrealizovať jednoduchú online kampaň
  • Zistíš, či je o tvoj produkt skutočný záujem
  • Porozumieš celému procesu testovania nápadov

Podporené nápady

Esencit je otvárací medailón, spôsob ako rýchlo, kdekoľvek, kedykoľvek vyčarovať príjemnú atmosféru, zmierniť napätie, znížiť únavu, dobiť energiu.
esencit.sk

Exkluzívne certifikované drevené bicykle na mieru vnášajú prírodu do mesta a robia ich majiteľov výnimočnými. Ručne vyrábané v Poprade.
bikemi.sk

Systém monitorovania tlakových nádob vhodný pre gastro prevádzky, vďaka ktorému už žiadneho zamestnanca nezaskočia prázdne sudy s nápojmi.
elang.sk

Výroba liečivých sirupov z ihličia zo slovenských stromov oživuje tradičné recepty našich starých rodičov na posilnenie imunity.
ihlickovo.sk

Alternatívny tuhý čistič šetrný k prírode, použiteľný v teplej aj v studenej vode, vďaka čomu si je možné ho pribaliť napríklad aj na stanovačku.
renslovakia.sk

Inovatívna logopedická pomôcka, vďaka ktorej sa môže naučiť správne vyslovovať písmenko R naozaj ktokoľvek.
logor.sk

Časté otázky

Hľadáme šikovných stredoškolákov a vysokoškolákov z celého Slovenska, ktorí prichádzajú s unikátnymi podnikateľskými nápadmi prispievajúcimi k inováciám, technológiám a výrobe. Študentov inšpirujeme, vzdelávame, a pomáhame im rozbiehať užitočné nápady.

Prihlásiť sa môžeš do niektorých z nasledovných 5 termínov – do 30.10.2020, do 30.1..2021, do 28.2.2021, do 30.4.2021 alebo do 30.5.2021.

Potenciál tvojho nápadu posúdi naša odborná komisia. Následne ti dáme informáciu, ako zhodnotenie dopadlo a či dostaneš vstupenku do Večernej školy rýchlopodnikania alebo do akceleračného programu Rozbiehátor.

Do projektu sa môžu prihlásiť študenti (tímy alebo jednotlivci) zo stredných a vysokých škôl z celého Slovenska. Počet členov tímu nie je limitovaný.

Do večernej školy máme 20+ vstupeniek. Do inkubačného programu Rozbiehátor máme vstupenky pre 8 nápadov. Nápady musia pochádzať z oblasti inovácií, technológií či výroby.

Večerná škola trvá 4 týždne. Online konzultácie sú každú stredu medzi 17:30 – 19:00. Každý účastník získa prístup do Rozbehni sa! video kurzu. Všetky materiály sú dostupné online & zo záznamu. Bližšie informácie nájdeš tu.

Inkubačný program je séria workshopov a individuálnych konzultácií, ktoré prebiehajú počas 2-3 mesiacov. Medzi nimi tímy alebo jednotlivci pracujú na úlohách. Cieľom inkubačného programu je otestovať v malom kvalitu nápadu a získať prvé zákazky alebo predobjednávky. Bližšie informácie nájdeš tu.

Od všetkých prihlásených tímov alebo jednotlivcov očakávame aktívnu účasť. Aktivity spojené s rozvojom a testovaním vášho biznis nápadu vám zaberú minimálne 5 hodín týždenne.

WordPress Theme built by Shufflehound.