Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/8/c/8c94ffa8-cc8f-461f-aa39-6037d3093949/inoveum.sk/web/wp-content/plugins/unyson/framework/helpers/general.php on line 1275

Warning: foreach() argument must be of type array|object, null given in /data/8/c/8c94ffa8-cc8f-461f-aa39-6037d3093949/inoveum.sk/web/wp-content/plugins/unyson/framework/helpers/general.php on line 1275
Prihlás nápad - Inoveum

Máš podnikateľský nápad?

Rozbehni ho s projektom Inoveum!

OVERÍŠ SI KVALITU NÁPADU

Ukážeme ti, ako si overiť, či je o tvoj nápad záujem ešte predtým, než investuješ tisícky € za profi logo či vytvorenie eshopu.

VYHNEŠ SA CHYBÁM

Naučíš sa, ako správne rozbiehať nápady podľa jednoduchého postupu. Pochopíš, čo robiť a nerobiť na začiatku.

ZÍSKAŠ PROFI PODPORU

Získaš prístup do akceleračného programu v hodnote 454€ zdarma a zabojuješ o 2000€ pre rozvoj tvojho nápadu.

Ako to funguje

29. apríl 2022

Prihlásenie nápadu

Daj nám vedieť o svojom podnikateľskom nápade! Prihlás ho na Biznis fórum vyplnením krátkej prihlášky. Prihlásiť sa môžu nápady žiakov stredných škôl a študentov vysokých škôl pôsobiacich na Spiši. Program je vhodný pre nápady v úvodnej myšlienkovej fáze ako aj pre nápady, ktoré už spravili prvé kroky k rozbehnutiu.

19. máj 2022

Biznis fórum

Po odoslaní prihlášky dostaneš pozvánku na Biznis fórum, na ktorom dostaneš plný prístup do Rozbehni sa! video kurzu, ukážeme ti prípadové štúdie o tom, ako sa rozbiehajú nápady so 100€ vo vrecku a dáme ti spätnú väzbu na vylepšenia tvojho nápadu. Biznis fórum prebehne fyzicky v Spišskej Novej Vsi alebo online - podľa situácie. Najlepších 12 nápadov získa pozvánku do podnikateľského inkubátora.

jún 2022

Inkubátor I

Počas 30 dní premyslíš biznis model, spravíš skúšku správnosti nápadu cez čísla a zrealizuješ základný zákaznícky prieskum. K dispozícii budeš mať video lekcie, pracovný zošit a individuálne konzultácie nápadu. O svojich aktivítách, úspechoch a ponaučeniach budeš týždenne písať mikroblogový príspevok. Táto časť bude prebiehať online.

júl - august 2022

Inkubátor II

Ak úspešne absolvuješ prvú časť akceleračného programu, prejdeš do Inkubátora II. V rámci neho vytvoríš prototyp nápadu, predajný web a pokúsiš sa získať prvé objednávky. Ako podporu dostaneš intenzívne konzultácie, mentoring a 100€ na pokrytie základných nákladov. O svojich aktivítách budeš mikroblogovať. Táto časť bude prebiehať online.

september 2022

Finálové prezentácie

V priebehu septembra sa stretneme na finálových prezentáciách. Tam odprezentuješ svoje výsledky zástupcom spoločnosti Nidec Global Appliance a budeš môcť zabojovať o odmeny v celkovej hodnote 2000 EUR.

Podporené nápady

Esencit je otvárací medailón, spôsob ako rýchlo, kdekoľvek, kedykoľvek vyčarovať príjemnú atmosféru, zmierniť napätie, znížiť únavu, dobiť energiu.

Exkluzívne certifikované drevené bicykle na mieru vnášajú prírodu do mesta a robia ich majiteľov výnimočnými. Ručne vyrábané v Poprade.
bikemi.sk

Systém monitorovania tlakových nádob vhodný pre gastro prevádzky, vďaka ktorému už žiadneho zamestnanca nezaskočia prázdne sudy s nápojmi.

Výroba liečivých sirupov z ihličia zo slovenských stromov oživuje tradičné recepty našich starých rodičov na posilnenie imunity.
ihlickovo.sk

Alternatívny tuhý čistič šetrný k prírode, použiteľný v teplej aj v studenej vode, vďaka čomu si je možné ho pribaliť napríklad aj na stanovačku.

Inovatívna logopedická pomôcka, vďaka ktorej sa môže naučiť správne vyslovovať písmenko R naozaj ktokoľvek.

Časté otázky

Hľadáme šikovných stredoškolákov a vysokoškolákov z regiónu Spiš, ktorí prichádzajú s inovatívnymi podnikateľskými nápadmi. Študentov inšpirujeme, vzdelávame, a pomáhame im rozbiehať užitočné nápady.

Prihlásiť sa môžeš do 29. apríla 2022 vyplnením prihlášky.

Dostaneš pozvánku na Biznis fórum, ktoré sa uskutoční 19. mája 2022. Poskytneme ti rady na vylepšenie tvojho nápadu a získaš možnosť postúpiť do 90-dňového podnikateľského inkubátora, ktorý bude prebiehať od júna do augusta 2022.

Do projektu sa môžu prihlásiť študenti (tímy alebo jednotlivci) zo stredných a vysokých škôl z celého Spiša. Počet členov tímu nie je limitovaný.

V rámci programu máme 12 vstupeniek do inkubátora. Pri selekcii budeme preferovať nápady s určitou mierou inovácie.

Dostaneš 4 praktické zadania a 30 dní na ich vypracovanie. Každý účastník získa prístup do video kurzu s 11 praktickými leakciami v hodnote 59€, pracovný zošit a individuálnu konzultáciu. Všetko budeš môcť absolvovať online.

Je to séria workshopov a individuálnych konzultácií, ktoré prebiehajú počas 2 mesiacov. Medzi nimi tímy alebo jednotlivci pracujú na úlohách. Cieľom inkubačného programu je otestovať v malom kvalitu nápadu a získať prvé zákazky alebo predobjednávky. Vytvoríš si predajný web a prototyp tvojej služby či produktu.

Od všetkých prihlásených tímov alebo jednotlivcov očakávame aktívnu účasť. Aktivity spojené s rozvojom a testovaním tvojho biznis nápadu ti zaberú minimálne 5 hodín týždenne. Nápady, ktoré postúpia do Rozbiehátora, sa takisto zaväzujú 1x týždenne mikroblogovať o svojich aktivitách.